Home      Kwaliteit      Referenties      News      Contacts
Zoek    
         
Levensmiddelensector voeding
Levensmiddelensector extractie
Verpakking
Milieu
Papier / Karton
Textiel
CONTACT

CELABOR - Mouscron 
(kantoren)
Centre Futur X
Bâtiment D, 41-42
7700 Mouscron
Belgique
Tel : +32 (0)56/34 06 30
Fax : +32 (0)56/33 21 67
info@celabor.be

CELABOR
 - Chaineux
(laboratoria en kantoren)

Zoning de Petit-Rechain
Avenue du Parc, 38
4650 Herve
Belgique
Tel : +32 (0)87/32 24 54
Fax : +32 (0)87/34 13 87
info@celabor.be


 
AFDELINGEN

Levensmiddelensector Voeding
 
Caroline London
Afdelingshoofd
Tel : +32 (0)87/32 24 53
caroline.london@celabor.be

Murielle Helleputte
Project Manager
Tel : +32 (0)87 32 24 50
murielle.helleputte@celabor.be
 
Roland Cuvelier
Technologische Adviseur
Tel : +32 (0)56/ 34 06 30
roland.cuvelier@celabor.be
Levensmiddelensector Extractie
 
Sébastien Cajot
Afdelingshoofd
Tel : +32 (0)87/32 24 67
sebastien.cajot@celabor.be
 
Roland Cuvelier
Technologische Adviseur
Tel : +32 (0)56/ 34 06 30
roland.cuvelier@celabor.be
Verpakking
 
Mathurin Grogna
Afdelingshoofd
Tel : +32 (0)87/32 24 63
mathurin.grogna@celabor.be

Ninon Piacere
Project Manager
Tel : +32 (0)87 32 24 68
ninon.piacere@celabor.be

Papier/Karton
 
Mathurin Grogna
Afdelingshoofd
Tel : +32 (0)87/32 24 63
mathurin.grogna@celabor.be
 
Mathilde Fortier
Project Manager
Tel : +32 (0)87/32 24 51
mathilde.fortier@celabor.be

Milieu
 
Marc Cludts
Afdelingshoofd
Tel : +32 (0)87/32 24 57
marc.cludts@celabor.be
 
Christelle Vreuls
Project Manager
Tel : +32 (0)87/32 24 60
christelle.vreuls@celabor.be

Textiel
 
Xavier Joppin
Afdelingshoofd
Tel : +32(0)56/33 57 86
xavier.joppin@celabor.be
ADMINISTRATIEVE INFORMATIES

Maatschappelijk benaming: CVBA (Coöperatieve Vennootschap met Beperkte Aansprakelijkheid)
Type: KMO
BTW (Belgisch en intracommunautaire): BE 0455.511.010
Sociale zekerheid (ONSS): 087/1212740-55

Receptie – Secretariaat – Logistiek

Caroline Lefevre
Tel : +32 (0)87/32 24 54
caroline.lefevre@celabor.be
 
Leveranciersboekhouding

Denise Tater
Tel : +32 (0)87/32 23 11
denise.tater@celabor.be

Frédéric Verdin
Tel : +32 (0)87/32 24 61
frederic.verdin@celabor.be
Klantenboekhouding

Frédéric Verdin
Tel : +32 (0)87/32 24 61
frederic.verdin@celabor.be


 
  Secteurs d'activités
Levensmiddelensector voeding
Levensmiddelensector extractie
Verpakking
Milieu
Papier / Karton
Textiel
Qualities
Accreditatie
Officiële goedkeuringen
Analyses
CEPI-CTS
Contact
Celabor
Celabor Mouscron
Quick Links
Home
Referenties



© Celabor. - By Imustbe